Featured

Witamy  wszystkich  serdecznie  na  stronie  internetowej  sekcji wioślarskiej  klubu AZS UMK ENERGA Toruń. Będziemy zamieszczać na niej wszystkie informacje dotyczące naszego klubu i trenujących w nim zawodników. Chcielibyśmy aby ta strona żyła również dzięki WAM kibicom i sympatykom wioślarstwa i naszego klubu. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej stronie ,,odnajdą'' się ludzie, którzy dawno, dawno temu mieli tak jak my teraz odciski na dłoniach od wioseł z biało-zielonymi barwami. Czekamy na Wasze sugestie, podpowiedzi i komentarze.

Z wioślarskim pozdrowieniem

 

 

 Zapraszamy do zakładki ,,Informacje'' gdzie znajdziecie najświeższe informacje o tym co było, jest i będzie się działo u wioślarzy z toruńskiego AZS UMK ENERGA. W zakładce ,,Prasa o nas" przeczytacie to czego nie przeczytaliście o nas w gazetach. ,,Galeria" to wielkie ilości zdjęć z życia naszej sekcji. Jeśli znajdziesz gdzieś jakieś stare wioślarskie  zdjęcie, prześlij je do nas-z wielką przyjemnością umieścimy je na naszej stronie.

Menu

Kontakt

Sławomir Kruszkowski 602 29 23 96 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU ul. Gagarina 35 87-100 Toruń
PRZYSTAŃ WIOŚLARSKA ul. Popiełuszki 1 87-100 Toruń tel. 56 62 288 75 / 602 292 23 96
SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO w Toruniu ul. Targowa 36/38 tel. 56 659-85-74

S5 Box

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.