Aktualności

logo azs nowe
W dniach 2-4.06 na poznańskiej Malcie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów. Do bardzo udanych zaliczy je toruński klub. Sześć zdobytych medali przez czternastu zawodników to bardzo duży sukces.Złoty medal zdobyła czwórka bez sternika mężczyzn w skłądzie R.Fuchs, K.Leszczyński, F.Leszczyński i M.Ziętarski. Pięć srebrnych padło łupem dwójki bez sterniczki kobiet A.Robaszkiewicz i K.Zillmann, czwórki bez sterniczki A.Robaszkiewicz, K.Zillmann, O.Rafińska i K.Ostrowska. Do Pań dołączyli Panowie i tak srebrne medale zdobyła dwójka ze sternikiem K.Leszczyński,F.Leszczyński i st B.Komakowski. Mirek Ziętarski wywalczył srebro na jedynce. Ostatni bieg i wyczekiwany medal toruńskiej ósemki w składzie O.Malinowski, D.Krawitowski, R.Fuchs, S.Kruszkowski, F.leszczyński, K.Leszczyński, K.Krause, O.Malinowski i st. B.Komakowski. Wszystkie te medale pozwoliły na zajęcie AZS UMK Toruń czwartego miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski Seniorów. Gratulacje.
1x

2

4

4 ma

2

8
Toruńscy medaliści Mistrzostw Polski Seniorów 2017.

Menu

Kontakt

Sławomir Kruszkowski 602 29 23 96 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU ul. Gagarina 35 87-100 Toruń
PRZYSTAŃ WIOŚLARSKA ul. Popiełuszki 1 87-100 Toruń tel. 56 62 288 75 / 602 292 23 96